More Views

TONICO K-20 150ml

In stock

ALL 2,633.00
OR

shikim i shpejte

Për lëkurë të irrituar me seborre dhe shume zbokth, me ekzemë, kruarje, skuqje nga toksinat, pruriti dhe pickimet e lëkurës. Lufton pityriasis dhe problemet fungale. Kundër rënies së flokut të shkaktuar nga toksinat

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

VETITË: Efektet janë të menjëhershme. Largon menjëherë zbokthin e yndyrshëm dhe kruarjen. Mund të përdoret gjithmonë pas lyerjes ose stilimit të flokëve për të shmangur çdo irritim.

INDIKACIONET: Për lëkurë të irrituar me seborre dhe shume zbokth, me ekzemë, kruarje, skuqje nga toksinat, pruriti dhe pickimet e lëkurës. Lufton pityriasis dhe problemet fungale. Kundër rënies së flokut të shkaktuar nga toksinat

PËRBËRËSIT: Alcohol Denat., Aqua, Climbazole, Parfum, Lactic Acid, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, C.I. 17200.

Mënyra e përdorimit: Një ose dy aplikime në skalp të thatë çdo ditë, duke ushtruar presion maksimal për të dhënë një masazhim të mirë. Përdoreni sipas udhëzimeve të farmacistit

Additional

Manufacturer RUEBER
sku2 No
Quantity Flakon 150ml

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: TONICO K-20 150ml

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1