More Views

BENOSEN

In stock

ALL 1,217.00
OR

shikim i shpejte

Suplement qetësues me bazë valeriane dhe aminoacidin L-theanine 100mg; Valeriana officinalis 50mg; Humulus Lupulus 150 mg.

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

Benosen® është një kombinim unik substancash tashmë të provuara për kujdesin e plotë ndaj gjumit. Rekomandohet në rast insomnie (probleme pagjumësie, dalja e gjumit natën, zgjimi shumë herët në mëngjes), për gjendje ankthi, shqetësimi dhe irritimi. Ndihmon në lehtësimin e stresit dhe gjendjes së tensionit, duke krijuar një ndjenjë të përgjithshme relaxi dhe një gjumë të mirë. Për shkak të përbërjes natyrale nuk ka efekte anësore dhe nuk krijon varësi.

 

Efektet:

  • Ndihmon për një gjumë të shpejtë dhe të lehtë
  • Influencon pozitivisht në cilësinë e gjumit
  • Kontribuon në një relaksim të përgjithshëm
  • Ndihmon në zbutjen e gjendjes së tensionit dhe stresit
  • I përshtatshëm për të luftuar depresionin

 

Mënyra e përdorimit: 1-2 tableta në ditë, 30 min përpara kohës së gjumit.

Additional

Manufacturer Walmark
sku2 No
Quantity kuti x 30 tbl

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: BENOSEN

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1