More Views

ALLERGVIN 500mg / tab

In stock

ALL 2,106.00
OR

shikim i shpejte

Mbështet sistemin imunitar. Heq simptomat që lidhen me alergjitë. I dobishëm edhe për alergjitë ushqimore.

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

ALLERGVIN - Shtesë ushqimore me bazë ekstrakte bimore e cila:

  • Mbështet sistemin imunitar
  • Heq simptomat që lidhen me alergjitë 
  • I dobishëm edhe për alergjitë ushqimore

Sinergjia natyrale midis bimëve mjekësore dhe substancave funksionale të afta që të ruajnë ekuilibrin fiziologjik të sistemit imunitar dhe zbutur simptomat e lidhura me alergjitë që prekin rrugët e frymëmarrjes, lëkurës dhe syve.

Mënyra e përdorimit: 2-4 tableta në ditë, të konsumohen larg vakteve.

Additional

Manufacturer Erbenobili
sku2 No
Quantity flakon x 60 tab

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: ALLERGVIN 500mg / tab

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1