More Views

A'PEEL 75ML

SKU: WECARE20190100000188

In stock

ALL 3,479.00
OR

shikim i shpejte

Peel me efektivitet të lartë, i pasur me pjesëza porcelani.


Pastron tërësisht lëkurën.

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

A’PEEL

Pastrues me efektivitet të lartë, i pasur me pjesëza të imëta porcelani.. Pastron tërësisht lëkurën nga teprimet e papastërtive të forta. Përgatit në mënyrë perfekte lëkurën për aplikimin e produkteve pasuese të përkujdesjes.

Llojet e lëkurës: Normale, e kombinuar

Gjendja e lëkurës: E cila ka nevojë, nevojë për rigjenerim

 

Mënyra e aplikimit: Aplikoni një sasi sa madhësia e një lajthie, masazhoheni butësisht dhe shpëlaheni me ujë.

Additional

Manufacturer DR. GRANDEL / PHYRIS
sku2 No
Quantity krem

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: A'PEEL 75ML

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1